fbpx
IZABELLA APARTHOTEL / VLORA, ALBANIA

Zlokalizowany przy samym brzegu morza Adriatyckiego - w Albanii, w miejscowości Vlora - wyjątkowy aparthotel z przepięknym widokiem na morze i góry oraz stabilnym dochodem - do 8% rocznie! Brzmi wspaniale prawda? A to nie wszystko.

Vlora to miejscowość turystyczna, która bardzo prężnie się rozwija - do 2021 roku w pobliżu inwestycji zostanie wybudowana przystań jachtowa oraz dokończona promenada, dlatego też wzrost wartości nieruchomości jest bardzo dynamiczny - około 30% rocznie. Do końca 2019 roku rozpocznie się także budowa lotniska a co za tym idzie polepszy się komfort podroży oraz skróci czas dojazdu do apartamentów.


IZABELLA APARTHOTEL VLORA TO DOSKONAŁA PROPOZYCJA DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ ZAINWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z DUŻYM POTENCJAŁEM WZROSTU I CIESZYĆ SIĘ ZYSKIEM ORAZ STABILNYM DOCHODEM - DO 8 % W SKAL ROKU

Prezentowany Izabella Aparthotel to 94 nowoczesne mieszkania - pow. 49 m2 - 181 m2 - zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej. Urządzone według projektu Dominiki Adamiak, projektantki wnętrz firmy RZECZY POSPOLITE. Motywem przewodnim przy tworzeniu apartamentów były naturalne materiały oraz kolory piasku i morza.


Własny apartament w Albanii, w miejscu gdzie słońce świeci ponad 300 dni w roku to doskonała inwestycja i dla wielu spełnienie marzeń. Niezbędne szczegóły, dostępność oraz rozkład pomieszczeń znajdziesz poniżej. Wystarczy kliknąć w wybraną lokalizację.KORZYŚCI DLA INWESTORA

 

ZYSK

ze wzrostu wartości nieruchomości oraz z najmu
- do 8 % w skali roku

<

APARTAMENT

zlokalizowany w pierwszej linii brzegowej, luksusowo wykończony, z własną księga wieczystą

NAJEM

przekaż apartament profesjonalistom, którzy zajmą się wynajmem za Ciebie i zarabiaj do 8% w skali roku

WAKACJE

od 1 października do 31 maja - idealny czas żeby poznać Albanie i jej atrakcje bliżej