fbpx
PROFESJONALIŚCI W SPRZEDAŻY ORAZ ZARZĄDZANIU NIERUCHOMOŚCIAMI TO WŁAŚNIE MY – AL.PL GROUP SHPK. JESTEŚMY PASJONATAMI SWOJEJ PRACY O CAŁKIEM ODMIENNYCH CHARAKTERACH.

Żywiołowa Izabela Smardz, rodowita Polka, ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się finansami - dyrektor dwóch oddziałów GO-leasing (Wrocław, Ostrów Wlkp.), członek Rady Rozwoju Ogólnopolskiej sieci GO-leasing. Niezastąpiony manager, przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem. W pracy najbardziej ceni sobie: uczciwość, pracowitość i zaangażowanie. Dzięki tym wartością buduję swoje długotrwałe relacje zarówno z klientami jak i współpracownikami. Ludzie którzy ją spotykają na swojej drodze mówią, że jest osobą przedsiębiorcza, dynamiczną, pogodną i otwartą. Osobą, która zaraża ludzi entuzjazmem, taką która konsekwentnie realizuje swoje założone cele i plany. Lubi dzielić się z innymi, tym co uważa za najcenniejsze, najbardziej wartościowe w obecnym biznesie, czyli swoim doświadczeniem.

Opanowany Dalip Xhelilaj, ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, od 2012 roku pełni funkcje mediatora sądowego - sprawy cywilne, gospodarcze, transgraniczne w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Albańczyk z krwi i kości, z którym bez problemu porozumiesz się w 3 językach – albańskim, polskim i angielskim. Dalip od 15 lat na stałe mieszka w Polsce, a swoją karierę w nieruchomościach rozpoczął w 2010 roku, tworząc dalej w 2015 roku własną firmie pod nazwą ALPOLINVEST, która do tej pory pośredniczyła w sprzedaży mieszkań i apartamentów w Albanii. Dalip Xhelilaj swoim doświadczeniem w obrocie nieruchomościami oraz miłością jaką darzy Albanię zaraża innych do wspólnego rozwoju gospodarczego tego bałkańskiego kraju.

Z połączenia dwóch jakże odmiennych osobowości o tych samych cechach charakteru i zainteresowaniach, którzy motywację do działania czerpią z tworzenia, budowania, kreowania nowych biznesów i chęci pomocy innym w pomnażaniu kapitału, powstała spółka AL.PL GROUP SHPK. Tym samym w miejscowości Vlora (południe Albanii) przy samej linii brzegowej powstaje pierwszy luksusowy - Izabella Aparthotel z rentownością do 8% rocznie, który będzie gotowy na sezon letni 2020 roku.

Spółka w swojej ofercie posiada także tereny inwestycyjne zlokalizowane w bardzo atrakcyjnych miejscach na terenie całej Albanii. W planach mamy także kolejne projekty, o których będziemy na bieżąco informować na blogu oraz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

AL.PL GROUP SHPK to także doświadczony zespół zawodowców - handlowców, projektantów wnętrz, grafików, programistów i specjalistów od marketingu, którzy każdego dnia prężnie pracują, aby jak najbardziej ułatwić Państwu proces zakupu luksusowego apartamentu w Albanii. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde pytanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości związane z inwestycją.

PONIŻEJ PREZENTUJEMY INWESTYCJĘ IZABELLA APARTHOTEL WE VLORZE.